sluzby-seo
Skupina PUNCH, za ktorou stojí belgický vizionár pán Guido Dumarey, je dnes už skupina s dlhou históriou, globálnou pôsobnosťou a širokou podnikateľskou činnosťou.

Štruktúra PUNCH Group 

1986

K samotnému zrodu značky PUNCH, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr stala názvom pre celú skupinu, došlo v roku 1986.

2012

Po zameraní sa na automobilové aktivity kúpila táto belgická spoločnosť v januári 2013, bývalý závod General Motors v Štrasburgu pod názvom PUNCH Powerglide Strasbourg SAS. 

2018

V roku 2018 pán Guido Dumarey získal patenty a aktivity spoločnosti Flybrid vo Veľkej Británii. Následne došlo k jej premenovaniu na PUNCH Flybrid, ktorá sa v súčasnosti špecializuje na systémy rekuperácie kinetickej energie s využitím v automobilovom a off-roadovom priemysle.

2019

V júni 2019 PUNCH otvára v Detve PUNCH Campus a PUNCH Precision, nový najmodernejší priemyselný park na zelenej lúke s rozlohou 100 000 m2.

2020

Vo februári 2020 získala belgická skupina PUNCH Group závod v Turíne, ktorý nesie názov PUNCH Torino. Viac ako 700 vysokokvalifikovaných inžinierov a technikov pracuje na vývoji novej generácie naftových motorov a ovládacích prvkov s nízkou spotrebou paliva a nových pokročilých pohonných systémov.

Scroll to Top